ДИКІ ПАРКИ

Парк "Дружби Народів"

Парк Дружби Народів розташований між правим берегом річки Дніпра та Оболонню. Закладео його ще в 1972 році, з приводу появи на Трухановму острові на території урочища Чорторий зони відпочинку. Його розмір тоді становив 210 га. Але згодом до нього приєднали острів Муромець і Парк збільшився до 780 га. Також він входить і у володіння Дніпровського парку, розташованого вздовж усього Києва. Розробляли план облаштування паркової зони архітектори: Т.П. Шахунья, В.К. Юхно, В.П. Нагорний, В.Г. Отрощенко.

Розміри зеленої території вражають. Він поділений на зони: Спортивно-водні і зони для дітей, а також великий сад і пляжі. Причиною назви є сад, а точніше рослини, посаджені в символ дружби народів СРСР. Рослини - ялини, татарський клен, жасмин, барбарис, айва, сосни, черешчатий дуб, Тунберг, кущова верба, липи, явір та ін. На території трапляються гадюка звичайна, ящірки та інша живність, яка  знаходиться під охороною.
Парк є улюбленим місцем проведення дозвілля, як для молоді, так і для людей похилого віку.
Парк Дружби Народів давно завоював любов жителів Києва і гостей столиці. Тут можна покататися на велосипеді, поплавати на байдарці, і навіть узяти участь в авторалі. У ньому проводяться собачі виставки. Також тут є кілька кафе і ресторанів, де можна відсвяткувати ювілей.
На відміну від багатьох парків тут не заборонено влаштовувати пікнік з мангалом, де цілком законно можна приготувати шашлик.
У парку є клуб для водних видів спорту «Екстремальна тяга», видаються лижі для катання на воді. Тут можна пограти в пейнтбол «планета», міні гольф, є столи для настільного тенісу, велоклуб, а також можна взяти на прокат катер, скутер, катамаран, байдарку. У парку є свої медпункт і автостоянка.

"Парк Дружби Народів" знаходиться за адресою: вул. Генерала Ватутіна, поблизу Московського моста.


Register

Новини