НОВИНИ

У Києві вчинено розбійний напад на ювелірний відділ

В одному з торгових центрів Києва відбулося пограбування в ювелірному відділі. Таке повідомлення надійшло до чергової частини Святошинського районного управління міліції Києва. Молодий чоловік зі звичайнісіньким молотком у руках, погрожуючи продавцю, розтрощив одну із вітрин, згріб у торбу всі прикраси і втік. Усе це відбувалося серед білого дня і на очах у багатьох свідків. Вага викрадених золотих виробів становила майже 250 грамів.

У міліції відреагували на таке повідомлення миттєво: були оповіщені всі наряди міліції, не пройшло й десяти хвилин, як святошинські оперативники разом з нарядом УДО (управління державної служби охорони) затримали чоловіка, схожого за вказаними прикметами. Трохи згодом на затриманого прямо  вказала і пордавець ювелірки. У підозрюваного при поверхневому огляді виявили і вилучили ювелірні прикраси. Про це повідомили в ГУ МВС України у м. Києві.
27-річний затриманий виявився громадянином іншої країни. Наразі правоохоронці перевіряють його на причетність до скоєння інших злочинів на території нашої держави.
Відомості про кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 187 Кримінального кодексу України – розбій. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від трьох до семи років. Правопорушника затримано у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України, до суду внесено клопотання про його арешт. Проводиться досудове розслідування.