НОВИНИ

Левко Лук’яненко: Плебейство Ющенка призвело до приходу Януковича

Президент Ющенко почав гнатися за наповненням своїх кишень, що підтвердило, що він за духом своїм є плебей, а не лицар. Його дії посприяли приходу до влади справжнього кваліфікованого ворога української нації та агента московського імперіалізму – Януковича.

Таку думку висловив український дисидент, політик та громадський діяч Левко Лук’яненко у програмі «Vox populi» (20:00 – 20:30 на телеканалі ZIK).

«Президент Віктор Ющенко виявився добрим проповідником, але не державником, тому він розчарував усіх,і мене зокрема. Як проповідник він зробив те, що мав би робити міністр культури. Зокрема, він добився ухвалення закону про те, що Росія проводила геноцид української нації. Також він запровадив регулярне вшанування пам’яті жертв голодоморів не тільки в Україні, а по всьому світу», – нагадав український дисидент.

Така просвітницька та патріотична діяльність, вважає політик, є дуже доброю та корисною. Проте водночас, Ющенко не зробив майже нічого для того, щоб поширити в державі освіту українською мовою, не зміцнював українську армію і загалом не діяв так, як мав би діяти Президент і державник.

«Віктор Ющенко виявився нижчим всякої критики, коли почав війну із Юлією Тимошенко. Він почав гнатися за наповненням своїх кишень, що підтвердило, що він за духом своїм є плебей, а не лицар. Ну і кінець кінцем, плебейство Ющенка призвело до того, що він посприяв приходу до влади справжнього кваліфікованого ворога української нації та агента московського імперіалізму – Януковича. Саме це стало настільки шкідливою послугою наступній владі та злочином проти країни, який перекреслив усе корисне та добре, що Ющенко зробив для України», – констатував Левко Лук’яненко.