МІСЬКІ ПАРКИ

Найпопулярніші озера Києва цього літа

У столиці є чимало місць для купання, які люблять відпочивальники. Не всім жителям Києва вдається влітку вибратися на морське узбережжя або в гори. Тому кияни поспішають на місцеві водойми, на яких можна і покупатися, і позасмагати.
Проте питанням відпочинку задаються багато, тому що не всі озера Києва підходять власне для відпочинку і можуть надовго зіпсувати враження про літо.

Озеро Міністерка (Редькіне)
Це озеро багато хто вважає найкращим в українській столиці. Тут чиста вода і мальовнича природа. Краще обирати місце для відпочинку з боку вулиці Майорова. Тут пляжі більш-менш облаштовані для відпочивальників. У кількох місцях ведеться торгівля, яка не заважає практично нікому.
Варто зазначити, що з кожним роком на березі озера стає все менше вільного місця через забудову. Позитивним моментом є наближеність до озера міста. Особливо до нього зручно добиратися жителям Оболоні.
Як дістатися: від станції метро «Мінська» сісти на маршрутне таксі №99. Вийти на зупинці «Діагностичний центр». Від зупинки близько півгодини пішки. Варто зауважити, що виходів до озера є кілька, тому маршрути можуть дещо відрізнятися.
Озеро Тельбін
У районі Березняків є озеро Тельбін. Воно по праву вважається одним із найбільших у Києві. У Тельбіні приємно купатися, оскільки озеро досить глибоке і велике. Його площа - близько 1,8 км.

Тут є достатньо розваг для відпочивальників. Зокрема, для дітей спорудили дитячий майданчик. Для дорослих — катамарани, човни, бари, сауна і багато іншого. Особливістю Тельбіна є його відносна чистота. Санстанція Дніпровського району наголошує, що в озері хороша якість води, яка відповідає стандартам купання.
Дістатися можна від станції метро «Осокорки» автобусом №87 або маршруткою №535 до вул. Ю. Шумського.
Озеро Горащиха
Озеро знаходиться в Пущі-Водиці в районі Сьомої лінії. Сюди поспішають не лише курортники з місцевих санаторіїв, а й кияни. На Горащисі чистий пляж.
До послуг відпочивальників — катамарани, човни.
Дістатися можна трамваєм №12, який відправляється з Контрактової площі.
Озеро Тягле
Це озеро вважається найглибшим у місті. Глибина (32 м) утворилася через затоплення кар'єру, з якого намивали пісок для заснування Харківського масиву.
Це місце особливо облюбували рибалки.
Дістатися до озера можна від станції метро «Харківська», а потім пішки, або маршруткою №459 від станції метро Осокорки.
Озеро Синє
На околиці житлового масиву Виноградар є озеро Синє. Ціле літо сюди приїжджають відпочивальники. Водойма невелика. Берег з трав'яного покриву, самого пляжу як такого немає, проте це не лякає сотні охочих поплавати і позасмагати. Зазначимо, що багато киян скаржаться на жахливий стан дна озера.
Маршрут: від станції метро «Оболонь» маршруткою №502 їхати до кінцевої, а потім пройтися проспектом Правди.