МІСЬКІ ПАРКИ

Кива звинуватив Сироїд у провокації в Раді

Голова Соціалістичної партії України Ілля Кива звинуватив віце-спікера ВР і члена фракції «Самопоміч» Оксану Сироід в організації спланованого акту з використанням димової шашки 6 жовтня 2017 року під час голосування Верховною Радою за закон про реінтеграцію Донбасу. Про це він заявив в своєму блозі. За його словами, ледь не сталася трагедія - могли загинути діти.

«Самопоміч» знала про те, що в будівлю Верховної Ради пронесуть димову шашку. Самопоміч знала, що димова шашка - це не нешкідлива іграшка, а дим в замкнутому просторі, який загрожує смертю через удушення. І я це знаю, як військовий. Знала це і Сироїд, яка вийшла із залу засідань за п'ять хвилин до НП. Самопоміч знала, що в цей день в парламенті проходять екскурсії для дітей, адже їх проводять щоп'ятниці», - заявив Ілля Кива.

За його словами, Сироїд, Семенченко, Левченко і їм подібні є злочинцями. У своїй політичній безпринципності вони знехтували найдорожчим - дітьми.

"У лексикон українців свого часу увійшло слово" ТІТУШКИ ", але після події в сесійній залі, ми відкрили для себе нове слово -" сироїд ". Тобто, людина, готова жертвувати чужими життями, в тому числі і дитячими, на догоду особистим амбіціям ", - підкреслив політик.

Нагадаємо, 6 жовтня перед початком засідання Верховної Ради нардепи від БПП заблокували трибуну і президію парламенту, щоб цього не зробили представники "Самопомочі". Таким чином законопроект про реінтеграцію Донбасу, який вніс в Раду 5 жовтня президент Петро Порошенко, в п'ятницю підтримали 233 народних депутати України.